default logo

Winnaars 2018

GENOMINEERDEN & WINNAARS 2018

De winnaars werden op maandag 10 december bekendgemaakt tijdens het Amateur Musical Awards Gala 2018

BESTE MUSICAL
Blood Brothers – Greg & Baud Productions
Footloose – Stadsgehoorzaal Kampen ism Vuur & Vlam Producties
Spamalot – MUZT
DE PRODUCERS –  stichting BOV (winnaar)
Titanic – Stichting Brassica Musicals

BESTE ENSEMBLE
Chess – Zwols Muziektheater
FOOTLOOSE – Stadsgehoorzaal Kampen ism Vuur & Vlam Produkties (winnaar)
Spamalot – MUZT
De Producers – Stichting BOV

BESTE VROUWELIJKE HOOFDROL
Jessica Fuchs – Mevrouw Johnstone in Blood Brothers, Greg & Baud Productions
Loes Dieltjens – Fiona in Shrek, Musicalgroep Djemm!

Lotte Nije Bijvank – Kate in Kiss me Kate, Amsterdam Musical
MARIEKE VISSER – Milady de Winter in 3 Musketiers, Studio 65 Vocaal Theater (winnaar)
Mirjam de Groot – Florence in Chess, Zwols Muziektheater

BESTE MANNELIJKE HOOFDROL
ALBERT – JAN VERHEES – Leopold Bloom in De Producers, Stichting BOV (winnaar)
Arno van Zelst – Micky Jonkers in Blood Brothers, De TheaterRepubliek
Freek van der Heiden – Anatoly in Chess, Zwols Muziektheater
Gerben Timmermans – jonge Edward Bloom in Big Fish, Starlight Boulevard
John Coppens – Fred Graham in Kiss me Kate, Amsterdam Musical

BESTE VROUWELIJKE BIJROL
Aida Visser – Wednesday in The Addams Family, LIZ Utrechts Ensemble voor Muziektheater
ELS DAMEN – Vi in Footloose, Stadsgehoorzaal Kampen ism Vuur & Vlam Producties (winnaar)
Kirsten de Vries – Roodkapje in Into the Woods, Pier K/Jeugdtheaterschool Haarlemmermeer
Margret Balentien – Crystal Gordon in Bad Girls, Theaterrijk

BESTE MANNELIJKE BIJROL
Frits Tutuarima – Ezel in Shrek, Sempre Sereno
Jeroen van Grunsven – Verteller in Blood Brothers, Greg & Baud Productions
Luc Verboven – Ezel in Shrek, Musicalgroep Djemm!
MATS HOOGLAND – Sjaak in Into the Woods, Pier K/Jeugdtheaterschool Haarlemmermeer (winnaar)
Theo Baas – Verteller in Blood Brothers, De TheaterRepubliek

BESTE NIEUWE MUSICAL
Ik Miauw van Jou – Theatergroep Max Mini
Tess, of de negen levens van Maria Tesselschade – Theatergroep Horizon
TROJE, HOE LIEFDE EEN STAD VERWOEST – stichting De Theaterbakkerheij (winnaar)

BESTE VORMGEVING/TONEELBEELD
Shrek – Musicalgroep Djemm!
The Addams Family – LIZ Utrechts Ensemble voor Muziektheater
DE PRODUCERS – Stichting BOV (winnaar)
Troje, Hoe liefde een stad verwoest – stichting De Theaterbakkerheij

MEDIALAB BESTE POSTER
SHREK – Theatergroep Josjes (winnaar)

PIA DOUWES SPECIAL TALENT AWARD
Albert-Jan Verhees – Leopold Bloom in De Producers, Stichting BOV
Els Damen – Vi in Footloose, Stadsgehoorzaal Kampen ism Vuur & Vlam Producties
Frits Tutuarima – Ezel in Shrek, Sempre Sereno
Freek van der Heiden – Anatoly in Chess, Zwols Muziektheater
PIPPI LOTTE MAESSEN – Fiona in Shrek, Sempre Sereno (winnaar)